راهنمای بازی - Ghord

Go to content

Main menu:

راهنمای بازی

بازی گورد یک بازی اکشن و عکس العملی است ، در این بازی شما باید بزغاله بیچاره ما رو از دست گورد هایی که قصد جونشو دارن نجات بدید ! برای این کار باید سریع باشید و قبل از رسیدن گورد ها به بزغاله اونها رو از بین ببرید .

هدف بازی گورد کسب امتیاز بیشتر است ، رقیب اصلی شما در این بازی خودتان هستید و زمانی که بتوانید رکورد خودتان را ارتقا بدهید ، تازه آن موقع است که می توانید این رکورد را در سایت گورد ثبت کنید و با امتیاز سایر بازیکنان مقایسه کنید.

این بازی از چهار مود یا چهار حالت (نمی توان به آنها مرحله یا لول گفت) مختلف تشکیل می شود ، مود کلاسیک ، مود بقا ، مود سرعت عمل و مود قهرمان ، سه مود کلاسیک ، بقا و سرعت عمل از همان ابتدای نصب بازی قابل بازی خواهند بود ، اما مود قهرمانی مخصوص افراد حرفه ایی است و تنها زمانی فعال خواهد شد که شما 300 امتیاز در مود کلاسیک بگیرید.

در ادامه به نحوه بازی کرده و معرفی مود های مختلف می پردازیم ، با ما همراه باشید.پس از انتخاب هر یک از چهار مود بازی ، تعدادی گورد شروع به حمله کردن به شما می کنند ، این قاعده در تمام مراحل ثابت است ، شما مورد حمله قرار می گیرید و باید از خود دفاع کنید!

برای از بین بردن گورد ها با انگشت خود روی آنها ضربه بزنید تا آنها از بین بروند.

هر گورد پس از نابود شدن ، به صورت تصادفی از 1 تا 5 سکه به شما می دهد ، توصیه ما این است که آنها را جمع کنید ، چون برای کسب امتیاز بیشتر به آنها احتیاج پیدا می کنید.

در هر مود ممکن است شما تعدادی آیتم برای کسب امتیاز بیشتر داشته باشید ، برای استفاده از این آیتم ها که در بالا و سمت چپ صفحه در دسترس هستند ، شما نیاز به 500 سکه به ازای هر بار استفاده دارید ، پس می بینید که جمع آوری سکه ها جزء لاینفک بازی گورد است.

در صورتی که به سکه های بیشتری احتیاج داشته باشید می توانید از بخش خرید سکه در منوی اصلی استفاده کنید ، آنجا می توانید تعداد و قیمت سکه ها را ببینید.

برای پرداخت هزینه ممکن است به اپلیکیشن خارجی و یا صفحه ی وب هدایت شوید.


برای آشنایی با هر یک از مود های بازی گورد به صفحه مربوط به همان مود بروید

در تمام مراحل ، با ادامه کار و جلو رفتن ، همه چیز برای شما سخت تر میشه !

سرعت گورد هایی که به بزغاله حمله می کنند افزایش پیدا می کند

تعداد گورد هایی که به بزغاله حمله می کنند افزایش پیدا می کند

با گذشت زمان ، شما به سمت شب حرکت می کند و هوا تاریک تر می شه و دیدن گورد ها سخت تر!

در صورتی که سخت افزار گوشی شما قوی تر باشد و تنظیمات گرافیک شما پشتیبانی کند ، مه را هم باید به این مسائل اضافه کنید!!!!

محدوده دید شما هم کمتر میشود ، یعنی با کشتن هر گورد فاصله شما تا بزغاله کمتر می شود و دیگر دوردست ها را نمی بینید.

در مود قهرمان ، این وضع اسف بار تر است ، زیرا شما سپر محافظتی هم ندارید ، به هر حال مود قهرمان برای این است که بازیکنان در شرایط کاملا یکسان و بدون کمک سپر های محافظتی یا سکه های خود به کسب امتیاز و رقابت کاملا عادلانه بپردازند.

در انتها نیز لازم می دانیم یادآوری کنیم که وظیفه محافظت از صفحه نمایش گوشی شما بر
عهده خودتان است پس در ضربه زدن های متوالی کنترل خود را از دست ندهید! :)

 
 
Back to content | Back to main menu