اخبار و اطلاعیه ها - Ghord

Go to content

Main menu:

اخبار و اطلاعیه ها

20 تیر ماه سال 1394

حضور گورد در پنجمین جشنواره بازی های رایانه ایی تهران

بازی گورد در پنجمین جشنواره بازی های رایانه ایی تهران شرکت کرد ، به گفته گروه شاهین سافت ، هدف از شرکت کردن در این رویداد مهم در سطح کشور ، محک زدن توانایی های بازی گورد و کسب نظر داوران و صاحب نظران این عرصه و این صنعت مهم در کشور است.

پنجمین دوره از این رویداد در تابستان سال 94 انجام می شود ، جمع آوری آثار چندی پیش به اتمام رسید و شروع داوری از 23 تیرماه خواهد بود ، زمان اعلام بازی های برگزیده ، شهریور ماه سال 1394 خواهد بود.

به احتمال زیاد یک بازی به عنوان بازی برتر از دید بازیکنان انتخاب خواهد شد که امیدواریم با همراهی شما عزیزان و حمایت های شما ، بتوانیم بهترین بازی از نگاه بازیکنان باشیم.

20 تیرماه سال 1394

انتشار نسخه دوم بازی گورد

نسخه دوم بازی گورد ، با تغییرات عمده و افزوده شدن 3 مود دیگر به بازی منتشر شد .
این آپدیت در حال حاضر مراحل پایانی خود را به سر برده و نسخه بتای آن در دسترس توسعه دهندگان عزیزی که همواره در کنار ما بوده اند قرار گرفته است و در آینده ایی بسیار نزدیک در مارکت بازار در اختیار اندرویدی ها قرار خواهد گرفت.

نسخه ویندوزفون اما کمی دیرتر منتشر خواهد شد و تلاش ما بر این است که پرداخت درون برنامه ایی را برای ویندوزفونی ها فراهم کنیم ولی با توجه به این که این امر ممکن است کمی بیشتر زمان بر شود از همه عزیزانی که این بازی را خریداری کرده اند درخواست می شود کد خرید خود را نزد خود نگه دارند تا در صورتی که نسخه دوم نیز رایگان نبود با استفاده از آن کد ، نیازی به پرداخت مجدد نداشته باشند.

تغییرات نسخه دوم :

افزوده شدن مود بقا
افزوده شدن مود قهرمان
افزوده شدن مود سرعت عمل

بهبود انیمیشن های بازی
بهبود رابط کاربری
افزوده شدن ذخیره امتیاز به صورت جداگانه برای هر مود
نمایش مجموع امتیاز ویندوز فونی ها و اندرویدی ها برای افزایش رقابت
نمایش رتبه بازیکن در بین سایر رقبا به صورت جداگانه در هر مود


 
 
Back to content | Back to main menu